Festiwal Kultury Harcerskiej Zuchy pobiegły dla Szymona Zaproszenie na zbiórki harcerskie Pomoc dla Szymona Woźnickie zuchy pobiegły dla Szymona Festiwal Kultury Harcerskiej Złap jabłko Zuchy na Dzikim Zachodzie Harcbieg - 5 edycja ogólnopolskiego biegu 15 GZ III Festiwal Piosenki patriotycznej Akcja znicz w pełni udana! Święto Pieczonego Ziemniaka Noc piracka... Realizacja sprawności Marynarz w pełni Światło Betlejemskie I miejsce dla 15 GZ Wodni Przyjaciele

Rodzice w szkole

Noc piracka... Realizacja sprawności Marynarz w pełni

W dniach 2-3 październik 2015 Próbna Gromada Wodni Przyjaciele, złożona z uczniów Szkoły Podstawowej w Woźnikach, miała noc pełną wrażeń. Spotkaliśmy się o godzinie 19.00 w naszej harcówce, która na ten czas przeistoczyła się w krainę Nibylandii... Był okręt piracki latarnia morska ocean i mnóstwo zabaw: tańczące wyspy, nieruchomi piraci, spacer po tratwie, karmienie krokodyli, bitwa na kule armatnie i wzbudzające najwięcej emocji szukanie skarbu piaratów z Nibylandii. Każdy zuch dzielnie sprostał każdemu zadaniu bawiąc się przy tym wyśmienicie zresztą sami zobaczcie jak było czadowo !!!

Izabela Adamczyk

Zobacz fotorelację: