Festiwal Kultury Harcerskiej Zuchy pobiegły dla Szymona Zaproszenie na zbiórki harcerskie Pomoc dla Szymona Woźnickie zuchy pobiegły dla Szymona Festiwal Kultury Harcerskiej Złap jabłko Zuchy na Dzikim Zachodzie Harcbieg - 5 edycja ogólnopolskiego biegu 15 GZ III Festiwal Piosenki patriotycznej Akcja znicz w pełni udana! Święto Pieczonego Ziemniaka Noc piracka... Realizacja sprawności Marynarz w pełni Światło Betlejemskie I miejsce dla 15 GZ Wodni Przyjaciele

Rodzice w szkole

Woźnickie zuchy pobiegły dla Szymona

15 Gromada Zuchów "Wodni Przyjaciele" to jedna z najbardziej aktywnych gromad hufca ziemi wadowickiej. Z wielkim zapałem angażują się w przeróżne akcje realizowane zarówno z naszej Gminie, jak i poza jej granicami. W poniedziałek (02.05) 16 zuchów wraz ze swoim opiekunem Izabelą Adamczyk wystartowali po raz trzeci w kolejnej edycji Harcbiegu - przedsięwzięciu łączącym przyjemne z pożytecznym.

Do przebiegnięcia mieli 3 km odcinek biegnący wokół Woźnik. Poza aktywnym spędzeniem czasu oraz propagowaniem zdrowego trybu życia, udział w tej imprezie miał również bardzo szczytny cel. Wiązał się wsparciem potrzebujących poprzez przekazanie darowizny na rzecz organizacji pożytku publicznego. W tej edycji Harcbiegu nasze zuchy pomogły Szymonowi Jaroszowi wspieranemu przez Fundację Serce Dziecka, któremu zostanie przekazany cały dochód z tej imprezy.

Źródło: http://www.tomice.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=2321&mode=thread&order=0&thold=0