Festiwal Kultury Harcerskiej Zuchy pobiegły dla Szymona Zaproszenie na zbiórki harcerskie Pomoc dla Szymona Woźnickie zuchy pobiegły dla Szymona Festiwal Kultury Harcerskiej Złap jabłko Zuchy na Dzikim Zachodzie Harcbieg - 5 edycja ogólnopolskiego biegu 15 GZ III Festiwal Piosenki patriotycznej Akcja znicz w pełni udana! Święto Pieczonego Ziemniaka Noc piracka... Realizacja sprawności Marynarz w pełni Światło Betlejemskie I miejsce dla 15 GZ Wodni Przyjaciele

Rodzice w szkole

Złap jabłko

Nasza szkoła w ostatnim czasie nie narzeka na brak jabłuszek. We środę starsza drużyna harcerska, we czwartek 26 listopada 15 GZ Wodni Przyjaciele, przyłączyła się do akcji ZŁAP JABŁKO, organizowanej już drugi raz przez Hufiec Ziemi wadowickiej. Nasze dzielne zuchy błyskawicznie rozprowadziły ponad 800 jabłuszek, rozdając je wśród swoich kolegów koleżanek i nie zapominając oczywiście o nauczycielach. Kolejny raz pokazaliśmy, że potrafimy się zorganizować i stawić czoła wyzwaniu.

Artykuł: Izabela Adamczyk.

Zobacz fotorelację:http://spwozniki.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=656