Festiwal Kultury Harcerskiej Zuchy pobiegły dla Szymona Zaproszenie na zbiórki harcerskie Pomoc dla Szymona Woźnickie zuchy pobiegły dla Szymona Festiwal Kultury Harcerskiej Złap jabłko Zuchy na Dzikim Zachodzie Harcbieg - 5 edycja ogólnopolskiego biegu 15 GZ III Festiwal Piosenki patriotycznej Akcja znicz w pełni udana! Święto Pieczonego Ziemniaka Noc piracka... Realizacja sprawności Marynarz w pełni Światło Betlejemskie I miejsce dla 15 GZ Wodni Przyjaciele

Rodzice w szkole

15 GZ III Festiwal Piosenki patriotycznej

6 listopada nasza wodna gromada wzięła udział w  III Festiwalu Piosenki Patriotycznej zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Tomicach. O godzinie 10 00 z minutami mocno zestresowani dotarliśmy na miejsce. Wg harmonogramu mieliśmy wystąpić jako drudzy w konkursie i tak też się stało. W akompaniamencie werbli wmaszerowaliśmy na scenę, aby odśpiewać pieśń „ Legiony". Wszystkie zuchy zaprezentowały się rewelacyjnie a na koniec jeden z naszych kolegów zagrał jeszcze refren tej piosenki na trąbce. Emocje opadły, ale nie na długo bowiem w rywalizacji w naszej kategorii wiekowej było jeszcze sporo zespołów do zaprezentowania się a poziom był bardzo wyrównany, więc jurorzy mieli trudny orzech do zgryzienia. Po piętnastominutowej przerwie został ogłoszony werdykt. Nasza 15 GZ Wodni Przyjaciele stanęła na podium, zajmując III miejsce, co jest dla nas bardzo dużym sukcesem. I z tego miejsca kieruję duże podziękowania dla pani Marii Wiktor, która kilka razy przećwiczyła tekst piosenki z naszymi wodniakami oraz do was drodzy rodzice, że również przypilnowaliście, aby nasze zuszki godnie reprezentowały naszą szkołę.

Dh Iza